Кандидати

Колихаєв Ігор Вікторович

Народився 8 травня 1971 року. Закінчив радіотехнічний факультет Військово-морського інституту радіоелектроніки ім. А.С.Попова (Санкт-Петербург, РФ). Спеціальність – “гідроакустичні засоби”, кваліфікація – “інженер електронної техніки”. Також закінчив “Ukrainian-American Concordia University”.

У 1999-2000 роках був комерційним директором ПП “Віка і К”, що займалося роздрібною торгівлею. З 1995 до 1998 року очолював підприємство “Продторг-сервіс”, що займалося поставкою нафтопродуктів для інших підприємств.

Директор ТОВ “ЛАНАПОДОВЕ-1”, ТОВ “Українська продовольча корпорація” (з 2013 року) та ТОВ “Торговий дім “Продексім” (з 2000 року).

З 2016 року має іменний благодійний фонд, також є засновником та керівником ГО “Херсонська міська громадська організація інвалідів “Інваспорт СК Херсон”. З 2006 року – президент футзального клубу “Продексім” (Херсон). У минулому професійно займався плаванням.

У 2015 році був обраний депутатом Херсонської обласної ради від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” по 30 округу (Нововоронцовський район) як член партії. Член комісії з питань земельних відносин та екології.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 184 округу (Херсонська область) як безпартійний самовисуванець. Член депутатської групи “За майбутнє”. Заступник голови Комітету з питань аграрної та земельної політики. Лідер політичної партії “Нам тут жити”.

Передвиборча програма

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close