Новини

Соціологи центру Драгоманова дослідили електоральні вподобання херсонців на майбутніх місцевих виборах

Соціологічний центр імені М.Драгоманова провів опитування херсонців щодо електоральних вподобань херсонців. Його результати представили вчора, 28 липня, на прес-конференції в агентстві “Інтерфакт-Україна”.

Як зазначили у центрі Драгоманова, опитування херсонців проводилося методом Face-to-face з 23 по 26 липня. Всього було опитано 1864 мешканців обласного центру віком від 18 років. Згідно результатів цього дослідження, на майбутніх виборах очільника Херсона за нардепа Ігоря Колихаєва, який є членом депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді та лідером політичної партії “Нам тут жити”, свої голоси віддали б 31,2% респондентів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кого підтримають херсонці на місцевих виборах — результати першого соціологічного дослідження

На другому місці знаходиться екс-нардеп від “Партії Регіонів”, колишній очільник Херсона та нині депутат міськради Володимир Сальдо з результатом 18,19 відсотків. За потенційного кандидата від президентської політсили “Слуга народу” Юрія Кирилова проголосували б 12,13% опитаних. Далі з результатом 5,97 відсотків йде Юрій Одарченко, якого може висунути політична партія “Батьківщина”. Інші кандидати набрали менше 4%. При цьому 22,79% респондентів готові підтримати іншого кандидата.

До міськради Херсона мають шанси потрапити представники політичних партій “Слуга народу” (24,92%), “Опозиційна платформа — За життя” (15,03%), “Нам тут жити” (14,52%), “Європейська солідарність” (8,21%), “Батьківщина” (7,42%) та “Опозиційний блок” (5,52%). За “Партію Шарія” готові голосувати 4,81% респондентів, “Радикальна партія Ляшко” – 2,47% та “Голос” – лише 2,23%.

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close